D±bki noclegi

dodaj obiekt

hotel spa
delfin
Kontakt:
Darłowska 15
D±bki
tel.: 94-314-89-50
Odległo¶ć od morza: 300m
Hotel Delfin Spa & Wellness położony jest w nadmorskiej - uzdrowiskowej miejscowo¶ci D±bki, zaledwie 300metrów od morza i piaszczystej plaży oraz 900metrów od jeziorka Bukowo.
Zatrzymuj±c się w pokojach Hotelu Delfin mog± Państwo skorzystać bezpłatnie z basenu, sauny fińskiej czy też jacuzzi.
Najmłodszym zapewniamy radosne chwile w sali zabaw.

Dysponujemy komfortowymi i doskonale wyposażonymi pokojami oraz apartamentami na miarę 5-ciu gwiazdek (ł±cznie 65) z balkonami i tarasami, jak i również domkami z osobnym wej¶ciem.
Restauracja w Hotelu Delfin Spa & Wellness w D±bkach, to możliwo¶ć całodziennego wyżywienia. Serwujemy tu dania kuchni polskiej jak i międzynarodowej, co pozwala nam zaspokoić każde nawet najbardziej wymagaj±ce podniebienie.

Strefa SPA to wyj±tkowe miejsce dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, które pozwala oderwać się od codzienno¶ci i zapomnieć o obowi±zkach podczas zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych oraz kosmetycznych. Nasza oferta obejmuje szereg indywidualnie dobranych zabiegów w tym:
♦ zabiegi na twarz,
♦ zabiegi na ciało,
♦ masaże,
♦ zabiegi z zakresu odnowy biologicznej,
♦ zabiegi kosmetyczne,
♦ rehabilitacja.

Dodatkowym atutem jest lokalizacja Hotel Delfin Spa & Wellness, gdzie zwiększona zawarto¶ć jodu w powietrzu, niezwykle korzystnie wpływa na drogi oddechowe i pomaga uporać się z alergi± tak często występuj±c± w dzisiejszych czasach.

PrzyjedĽ, a nie pożałujesz!!!
Hotele D±bki fajne wczasy