D±bki noclegi

dodaj obiekt

Domki letniskowe
Domki Sunset
Kontakt:
Bobolin, Bałtycka 19
D±bki
tel.: 506 862 789
Całoroczne domki SUNSET w Bobolinie - D±bkach koło Darłowa.

Usytuowane w odległo¶ci 450 m od morza dwukondygnacyjne ogrzewane domki o konstrukcji murowano-drewnianej, oferuj± wysoki komfort wypoczynku. Parter domku tworzy pokój dzienny poł±czony z aneksem kuchennym i nowoczesna łazienka. W urz±dzonych na piętrze pokojach sypialnych, warunki do snu znaleĽć może nawet do o¶miu osób! Po s±siedzku z sypialniami znajduje się dodatkowa toaleta nocna.

Na tarasie każdego domku znajduj± się meble ogrodowymi (2 ławy, stolik).
Centraln± czę¶ć ogrodzonej posesji z domkami zajmuje plac zabaw dla dzieci, a na pozostałej czę¶ci działki znaleĽć można trampolinę ogrodow± i zewnętrzny stół do tenisa. Miejsca parkingowe znajduj± się bezpo¶rednio przy posesji (nieodpłatne).

W pobliżu domków funkcjonuje sklep spożywczy, bar gastronomiczny, przystanek bus/pks. W s±siednim o¶rodku istnieje możliwo¶ć skorzystania z krytego basenu, a w odległo¶ci ok 1 km możliwo¶ć jazdy konnej (stadnina). Spacer do centrum D±bek zajmuje ok. 10 minut (gastronomia, wesołe miasteczko, inne atrakcje).

Podczas wypoczynku w domkach Sunset warto odwiedzić pobliskie miasto Darłowo (5km), obfite w atrakcje turystyczne (m.in. zamek muzeum, rejsy statkami wycieczkowymi, park wodny, parki linowy, rejsy na Bornholm).

Miło nam będzie Państwa go¶cić przez cały rok!
https://www.fajnewczasy.pl/noclegi/dabki/domki_letniskowe